NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní na Bezpečnostnej rade

Bratislava 17. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook, Screenshot) Aktualizujeme Policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) mali počas zásahu vo štvrtok ráno zadržať minimálne dve osoby 18:06- Počas razie NAKA vo štvrtok 17. augusta sa podarilo zadržať dvoch bývalých členov tímu Oblúk z Úradu inšpekčnej služby, ktorí sú v súčasnosti policajti. Na výsluchu skončili… Príspevok NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní na Bezpečnostnej rade zobrazený najskôr Hlavné správy.

NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní na Bezpečnostnej rade

Bratislava 17. augusta 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook, Screenshot) Aktualizujeme Policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) mali počas zásahu vo štvrtok ráno zadržať minimálne dve osoby 18:06- Počas razie NAKA vo štvrtok 17. augusta sa podarilo zadržať dvoch bývalých členov tímu Oblúk z Úradu inšpekčnej služby, ktorí sú v súčasnosti policajti. Na výsluchu skončili…

Príspevok NAŽIVO: NAKA dnes spustila veľkú raziu. Fico hovorí o prevrate. Prezidentka sa zúčastní na Bezpečnostnej rade zobrazený najskôr Hlavné správy.