Naživo: Na Slovensko pricestoval Zelenskyj. Stretol sa s Čaputovou, Kollárom, Ódorom i Hegerom

Bratislava 7. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andreea Alexandru) Aktualizované 7. júla 2023 20:05 Na Slovensko v piatok pricestoval ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. TASR o tom informoval hovorca prezidentky SR Zuzany Čaputovej Martin Strižinec Naživo: 18:20- Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa v piatok na svojej návšteve Slovenska stretol s expremiérom Eduardom Hegerom a… Príspevok Naživo: Na Slovensko pricestoval Zelenskyj. Stretol sa s Čaputovou, Kollárom, Ódorom i Hegerom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Naživo: Na Slovensko pricestoval Zelenskyj. Stretol sa s Čaputovou, Kollárom, Ódorom i Hegerom

Bratislava 7. júla 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Andreea Alexandru) Aktualizované 7. júla 2023 20:05 Na Slovensko v piatok pricestoval ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. TASR o tom informoval hovorca prezidentky SR Zuzany Čaputovej Martin Strižinec Naživo: 18:20- Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa v piatok na svojej návšteve Slovenska stretol s expremiérom Eduardom Hegerom a…

Príspevok Naživo: Na Slovensko pricestoval Zelenskyj. Stretol sa s Čaputovou, Kollárom, Ódorom i Hegerom zobrazený najskôr Hlavné správy.