Návštevníkov prestížneho festivalu nevpustili kvôli dúhovému symbolu. “Keby si mal hákový kríž, tiež by som ťa nepustil”

Ostrava 21. júla 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Karta sa, zdá sa. obracia v prospech normálnych ľudí. Viacerých návštevníkov Colours of Ostrava nevpustili na festival s dúhovými symbolmi. Český Deník N má k dispozícii záznam, na ktorom ochrankári vravia návštevníkovi, že ho nevpustia so žiadnymi "propagačnými materiálmi", tak ako by ho nevpustili… Príspevok Návštevníkov prestížneho festivalu nevpustili kvôli dúhovému symbolu. “Keby si mal hákový kríž, tiež by som ťa nepustil” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Návštevníkov prestížneho festivalu nevpustili kvôli dúhovému symbolu. “Keby si mal hákový kríž, tiež by som ťa nepustil”

Ostrava 21. júla 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Karta sa, zdá sa. obracia v prospech normálnych ľudí. Viacerých návštevníkov Colours of Ostrava nevpustili na festival s dúhovými symbolmi. Český Deník N má k dispozícii záznam, na ktorom ochrankári vravia návštevníkovi, že ho nevpustia so žiadnymi "propagačnými materiálmi", tak ako by ho nevpustili…

Príspevok Návštevníkov prestížneho festivalu nevpustili kvôli dúhovému symbolu. “Keby si mal hákový kríž, tiež by som ťa nepustil” zobrazený najskôr Hlavné správy.