Národná koalícia predstavila 14 kandidátov do Európskeho parlamentu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 22. februára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)

Mimoparlamentná politická strana Národná koalícia schválila 14-člennú kandidačnú listinu pre voľby do Európskeho parlamentu. Lídrom bude podpredseda strany Peter Tomeček. TASR o tom informoval Tomáš Szmrecsányi, riaditeľ tlačového a komunikačného oddelenia Národnej koalície

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Peter Tomeček (Národná koalícia)

Na druhom mieste kandidačnej listiny je právnik a vysokoškolský pedagóg Anton Martvoň. Tretie miesto patrí stredoškolskému pedagógovi Slavomírovi Harabinovi, štvrté Radovanovi Znášikovi.

“Aj na ďalších miestach sa umiestnili zaujímavé, fundované a skúsené osobnosti, ktoré dokážu presadzovať nielen záujmy Slovenska a jeho obyvateľov v rámci EÚ, ale zasadia sa spolu so zástupcami talianskej vládnej strany Liga Severu za reformu EÚ, za zastavenie migrácie, dôslednú ochranu vonkajších hraníc Európy a ochranu národných štátov i na kresťanských pilieroch postavenú európsku civilizáciu,” poznamenala predsedníčka Národnej koalície Slavěna Vorobelová.

Na ôsmom mieste kandidátky je napríklad bývalý dvojnásobný poslanec Európskeho parlamentu a exminister financií Sergej Kozlík.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj