Najvyšší súd mu vyhovel. Na žiadosť floridského guvernéra začne vyšetrovanie výrobcov vakcín

Bratislava 29. decembra 2022 (HSP/CNBC/Christianitas/New York Times/Foto: SITA/AP-Chris O’Meara)   Guvernér Floridy Ron DeSantis vyhlásil, že sa pokúsi pretlačiť vyšetrovanie podozrivých zdravotných problémov a úmrtí, pri ktorých je možné, že boli vyvolané vakcínou po očkovaní proti Covidu-19. Podľa najnovších informácií Najvyšší súd štátu Florida jeho žiadosti o nasadenie veľkej poroty, za účelom vyšetrenia výrobcov vakcín... Príspevok Najvyšší súd mu vyhovel. Na žiadosť floridského guvernéra začne vyšetrovanie výrobcov vakcín zobrazený najskôr Hlavné správy.

Najvyšší súd mu vyhovel. Na žiadosť floridského guvernéra začne vyšetrovanie výrobcov vakcín

Bratislava 29. decembra 2022 (HSP/CNBC/Christianitas/New York Times/Foto: SITA/AP-Chris O’Meara)   Guvernér Floridy Ron DeSantis vyhlásil, že sa pokúsi pretlačiť vyšetrovanie podozrivých zdravotných problémov a úmrtí, pri ktorých je možné, že boli vyvolané vakcínou po očkovaní proti Covidu-19. Podľa najnovších informácií Najvyšší súd štátu Florida jeho žiadosti o nasadenie veľkej poroty, za účelom vyšetrenia výrobcov vakcín...

Príspevok Najvyšší súd mu vyhovel. Na žiadosť floridského guvernéra začne vyšetrovanie výrobcov vakcín zobrazený najskôr Hlavné správy.