Najbizarnejšia a najškandalóznejšia udalosť českých volieb? Prezidentka sa opäť potkla

Bratislava 30. januára 2023 (HSP/Foto:TASR)   Do volebného štábu generála Pavla nečakane prišla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, aby mu zablahoželala k víťazstvu. Toto gesto neostalo bez povšimnutia. Bývalý poslanec Karol Farkašovský tvrdí, že prezidentka Zuzana Čaputová sa potkla Podľa Farkašovského v tomto konkrétnom prípade zlyhal prezidentkin cit pre mieru aj… Príspevok Najbizarnejšia a najškandalóznejšia udalosť českých volieb? Prezidentka sa opäť potkla zobrazený najskôr Hlavné správy.

Najbizarnejšia a najškandalóznejšia udalosť českých volieb? Prezidentka sa opäť potkla

Bratislava 30. januára 2023 (HSP/Foto:TASR)   Do volebného štábu generála Pavla nečakane prišla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, aby mu zablahoželala k víťazstvu. Toto gesto neostalo bez povšimnutia. Bývalý poslanec Karol Farkašovský tvrdí, že prezidentka Zuzana Čaputová sa potkla Podľa Farkašovského v tomto konkrétnom prípade zlyhal prezidentkin cit pre mieru aj…

Príspevok Najbizarnejšia a najškandalóznejšia udalosť českých volieb? Prezidentka sa opäť potkla zobrazený najskôr Hlavné správy.