Naď ešte sebavedomejší ako obvykle. Demokrati vraj budú mať dostatočné percentá a možno aj viac

Bratislava 28. augusta 2023 (HSP/Foto:Facebook Demokrati)   S blížiacimi sa voľbami do parlamentu sa politici, ktorí podľa mnohých prieskumov nedosahujú potrebnú hranicu 5 percent, začínajú predbiehať v odvážnych vyjadreniach o ich zaručene stúpajúcej podpore Nedávno sme informovali o manipuláciách strany Demokrati s výsledkami prieskumov verejnej mienky v ich príspevkoch na… Príspevok Naď ešte sebavedomejší ako obvykle. Demokrati vraj budú mať dostatočné percentá a možno aj viac zobrazený najskôr Hlavné správy.

Naď ešte sebavedomejší ako obvykle. Demokrati vraj budú mať dostatočné percentá a možno aj viac

Bratislava 28. augusta 2023 (HSP/Foto:Facebook Demokrati)   S blížiacimi sa voľbami do parlamentu sa politici, ktorí podľa mnohých prieskumov nedosahujú potrebnú hranicu 5 percent, začínajú predbiehať v odvážnych vyjadreniach o ich zaručene stúpajúcej podpore Nedávno sme informovali o manipuláciách strany Demokrati s výsledkami prieskumov verejnej mienky v ich príspevkoch na…

Príspevok Naď ešte sebavedomejší ako obvykle. Demokrati vraj budú mať dostatočné percentá a možno aj viac zobrazený najskôr Hlavné správy.