Nacionalistické tričko vyvolalo diplomatický incident: Syna srbského prezidenta zastavili v Kosove

Priština 30. júna 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:screenshot twitter)   Táto hádka pravdepodobne zhorší už aj tak zlé vzťahy medzi Srbskom a odštiepeneckým regiónom po týždňoch násilia v súvislosti s dosadzovaním albánskych starostov do srbských regiónov v Kosove, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Polícia v Kosove vyvolala diplomatický incident so Srbskom… Príspevok Nacionalistické tričko vyvolalo diplomatický incident: Syna srbského prezidenta zastavili v Kosove zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nacionalistické tričko vyvolalo diplomatický incident: Syna srbského prezidenta zastavili v Kosove

Priština 30. júna 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:screenshot twitter)   Táto hádka pravdepodobne zhorší už aj tak zlé vzťahy medzi Srbskom a odštiepeneckým regiónom po týždňoch násilia v súvislosti s dosadzovaním albánskych starostov do srbských regiónov v Kosove, píše Thomas O'Reilly pre The European Conservative Polícia v Kosove vyvolala diplomatický incident so Srbskom…

Príspevok Nacionalistické tričko vyvolalo diplomatický incident: Syna srbského prezidenta zastavili v Kosove zobrazený najskôr Hlavné správy.