Bratislava 8. januára (SITA/HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)

Na 24. ročníku multižánrového festivalu Pohoda vystúpi aj 25-ročný britský rapper Slowthai. Organizátori podujatia o tom informovali dnes na oficiálnej webstránke www.pohodafestival.sk

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke účastníci festivalu Pohoda

Slowthai, vlastným menom Tyron Kaymone Frampton, sa pohybuje na hudobnej scéne od roku 2015. O dva roky neskôr vydal EP I Wish I Knew, po ktorom nasledovalo druhé EP Runt (2018). BBC ho zaradila na zoznam desiatich interpretov nominovaných v ankete Sound of 2019, ktorá predurčuje najväčšie hudobné hviezdy nasledujúceho roka. Vlani v máji vydal debutový album Nothing Great About Britain, na ktorom spolupracovali aj Mura Masa, Slaves alebo Skepta. Nahrávku nominovali na Mercury Prize.

Pohoda sa bude konať od 9. do 11. júla na letisku v Trenčíne a účasť na nej predtým potvrdili aj Stormzy, Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, The Libertines, Metronomy, Wolf Alice, Archive, Kevin Morby, Floating Points, ZHU, JPEGMAFIA, Black Midi, Confidence Man, Hatari, Shame, Yves Tumor, Chai, Bazzookas, Kokoroko, Emel Mathlouthi, Iva Bittová a Dunaj, Wooze, Pengshui, Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou, Shht, Black Country, New Road, Malox, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs a PoiL.

Sme pod neustálym tlakom


Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ


Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj