Môže za to rozhovor so Sachsom? Kéry prekvapuje: Žitná Lučaiová vraj už nie je v TA3… bola odídená

Bratislava 13. apríla 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Známa redaktorka televízie TA3 Anka Žitná podľa zákulisných informácii odchádza z tohto spravodajského média. Dôvodom by mohol byť jej nedávny rozhovor s americkým profesorom Jeffreym Sachsom, ktorý v mainstreame vyvolal doslova tornádo. Naznačil to na sociálnej sieti poslanec a šéf Zahraničného výboru NR… Príspevok Môže za to rozhovor so Sachsom? Kéry prekvapuje: Žitná Lučaiová vraj už nie je v TA3… bola odídená zobrazený najskôr Hlavné správy.

Môže za to rozhovor so Sachsom? Kéry prekvapuje:  Žitná Lučaiová vraj už nie je v TA3… bola odídená

Bratislava 13. apríla 2023 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Známa redaktorka televízie TA3 Anka Žitná podľa zákulisných informácii odchádza z tohto spravodajského média. Dôvodom by mohol byť jej nedávny rozhovor s americkým profesorom Jeffreym Sachsom, ktorý v mainstreame vyvolal doslova tornádo. Naznačil to na sociálnej sieti poslanec a šéf Zahraničného výboru NR…

Príspevok Môže za to rozhovor so Sachsom? Kéry prekvapuje: Žitná Lučaiová vraj už nie je v TA3… bola odídená zobrazený najskôr Hlavné správy.