MO: Predstavitelia rezortu obrany na konferencii GLOBSEC vyzdvihli dôležitosť transatlantického spojenectva

Bratislava 30. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Minister obrany SR Martin Sklenár a štátny tajomník MO SR Marian Majer sa v uplynulých dňoch zúčastnili na bezpečnostnej konferencii GLOBSEC 2023, v rámci ktorej vystúpili v panelových diskusiách na aktuálne branno-bezpečnostné témy v kontexte zmeny bezpečnostného prostredia po ruskej agresii na Ukrajine… Príspevok MO: Predstavitelia rezortu obrany na konferencii GLOBSEC vyzdvihli dôležitosť transatlantického spojenectva zobrazený najskôr Hlavné správy.

MO: Predstavitelia rezortu obrany na konferencii GLOBSEC vyzdvihli dôležitosť transatlantického spojenectva

Bratislava 30. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Minister obrany SR Martin Sklenár a štátny tajomník MO SR Marian Majer sa v uplynulých dňoch zúčastnili na bezpečnostnej konferencii GLOBSEC 2023, v rámci ktorej vystúpili v panelových diskusiách na aktuálne branno-bezpečnostné témy v kontexte zmeny bezpečnostného prostredia po ruskej agresii na Ukrajine…

Príspevok MO: Predstavitelia rezortu obrany na konferencii GLOBSEC vyzdvihli dôležitosť transatlantického spojenectva zobrazený najskôr Hlavné správy.