MIRRI čelí ďalšej pokute: “Najskôr to bol Remišovej sebapropagačný časopis, teraz sú to tablety pre seniorov”

Bratislava 28. novembra 2023 (HSP/Teraz/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR čelí ďalšej pokute. Tentoraz za projekt "Zlepšovanie digitálnych zručností seniorov a distribúcia senior tabletov", ktorý MIRRI spustilo počas pôsobenia Veroniky Remišovej. Tá je v súčasnosti opozičnou poslankyňou Národnej rady SR (klub hnutia Igora Matoviča, Za… Príspevok MIRRI čelí ďalšej pokute: “Najskôr to bol Remišovej sebapropagačný časopis, teraz sú to tablety pre seniorov” zobrazený najskôr Hlavné správy.

MIRRI čelí ďalšej pokute: “Najskôr to bol Remišovej sebapropagačný časopis, teraz sú to tablety pre seniorov”

Bratislava 28. novembra 2023 (HSP/Teraz/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR čelí ďalšej pokute. Tentoraz za projekt "Zlepšovanie digitálnych zručností seniorov a distribúcia senior tabletov", ktorý MIRRI spustilo počas pôsobenia Veroniky Remišovej. Tá je v súčasnosti opozičnou poslankyňou Národnej rady SR (klub hnutia Igora Matoviča, Za…

Príspevok MIRRI čelí ďalšej pokute: “Najskôr to bol Remišovej sebapropagačný časopis, teraz sú to tablety pre seniorov” zobrazený najskôr Hlavné správy.