Miro Žbirka vyráža na Vianočné Symphonic Tour 2018

Bratislava 14. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)

Slovenský spevák Miro Žbirka sa v sobotu predstaví v rámci svojho Vianočného Symphonic Tour 2018 na Zimnom štadióne v Žiline a tri dni na to, 18. decembra poteší fanúšikov a fanúšičky v košickej Steel Aréne

Na snímke Miroslav Žbirka

„Čakajú nás vianočné koncerty, ktoré sme minulý rok nestihli urobiť, a preto ich robíme teraz. Budeme na nich kombinovať moju skupinu so symfonickým orchestrom pod taktovkou Adriána Kokoša. Zaznie tam všetko, čo na ostatných koncertoch, len to bude ladené do vianočnej nálady, lebo s orchestrom to vždy vyznie pekne a sviatočne. A ako hosť príde Katka Knechtová, s ktorou si zaspievame aj našu novú pesničku Skúška snov,” prezradil v rozhovore pre agentúru SITA.

Známy spevák a hudobník s kapelou a orchestrom predvedie aj jeho zatiaľ jedinú vlastnú vianočnú skladbu. „Volá sa Vianočná (o prímerí). Určite ju zahráme aj s detským zborom. Tento projekt robíme už pár rokov, vydali sme aj Symphonic Album a tie aranžmány dobre poznáme. Neustále sa v nich zdokonaľujeme a na každom ďalšom koncerte robíme malé kroky vpred,“ uviedol spevák, ktorý sa už podľa vlastných slov na dva nadchádzajúce koncerty veľmi teší.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj