Ministerstvo vnútra plánuje vytvoriť jednotný elektronický register kandidátov

Bratislava 15. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Ministerstvo vnútra (MV) SR plánuje vytvoriť jednotný elektronický register kandidátov a kandidátnych listín. Chce tak znížiť chybovosť na hlasovacích lístkoch najmä vo voľbách do orgánov samosprávy obcí. Zároveň to má zabezpečiť informovanosť verejnosti o kandidujúcich subjektoch z jedného miesta. Vyplýva to z predbežnej… Príspevok Ministerstvo vnútra plánuje vytvoriť jednotný elektronický register kandidátov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo vnútra plánuje vytvoriť jednotný elektronický register kandidátov

Bratislava 15. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Ministerstvo vnútra (MV) SR plánuje vytvoriť jednotný elektronický register kandidátov a kandidátnych listín. Chce tak znížiť chybovosť na hlasovacích lístkoch najmä vo voľbách do orgánov samosprávy obcí. Zároveň to má zabezpečiť informovanosť verejnosti o kandidujúcich subjektoch z jedného miesta. Vyplýva to z predbežnej…

Príspevok Ministerstvo vnútra plánuje vytvoriť jednotný elektronický register kandidátov zobrazený najskôr Hlavné správy.