Bratislava 2. apríla 2019 (HSP/Foto: HSP)

Voľby boli ťahákom záujmu vás, našich čitateľov, zistiť si o politickej situácii na Slovensku čo najviac objektívnych informácií. Vaše návštevy na spravodajstve preto narástli zatiaľ nevídaným spôsobom

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Sme radi, že Hlavné správy sú pre vás informačnou bázou, ktorej dôverujete a ktorú väčšina z vás navštevuje denne.

V mesiaci marec sme zaznamenali rekordné výsledky vo všetkých meraných parametroch. Na stránku – čo sa týka iba spravodajstva, vás prišlo 1 660 000. V priebehu mesiaca ste Hlavné správy navštívili 7 077 000 krát a zobrazili ste si 20 620 000 článkov.

Celý portál vás navštívilo 2 625 000.

Vážení čitatelia, napriek tomu, že Hlavné správy patria, čo sa týka dosahu, k tým najväčším internetovým spravodajským médiám, napriek tomu, že inštitútom Reuters boli vyhodnotené ako najdôveryhodnejšie, mainstreamovou konkurenciou to nie je akceptované. Nachádzame sa v zúrivej ekonomickej vojne. Ide o finančnú blokádu zo strany mainstreamových médií a názorovo inak orientovaných aktivistov a mimovládok.

Arogancia, s akou odignorovali aj minulomesačné rozhodnutie súdu (vymazať Hlavné správy zo zoznamu konspiratori.sk), je alarmujúca.

Vieme, že si vážite národný, sociálny a kresťanský pohľad na svet a každým mesiacom je Vás viac a viac. Tešíme sa z toho a s nadšením sa vám snažíme prinášať tie najdôležitejšie informácie z domova a zo sveta.

Vážení čitatelia, zároveň sa na vás obraciame so žiadosťou o podporu pri ochrane našich spoločných konzervatívnych hodnôt. Prispejte symbolickou sumou 3,60 eur (alebo viac) na podporu chodu nášho spravodajstva (SK15 0900 0000 0005 7106 3662). Týmto svojim darom sa zapojíte do boja za skutočné hodnoty a zabránite tak rôznym liberálnym extrémistom diktovať spoločnosti, čo je správne, a čo nie.

Ďakujeme,


redakcia HS


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj