Mikloško straší Smerom. Nevylučuje koalíciu s Progresívnym Slovenskom ani s Borisom Kollárom

Bratislava 27. septembra 2023 (HSP/YouTube/aktuality.sk/Foto:YouTube)   Podľa Františka Mikloška je najdôležitejšou témou týchto volieb korupcia, ktorá údajne hrozí pri víťaznom návrate Smeru. Rovnako vylučuje akúkoľvek spoluprácu so stranou Roberta Fica. Povedal to v rozhovore pre Aktuality Mikloško použil v relácii Na telo, obohranú tému korupcie, "ktorá hrozí, že sa môže… Príspevok Mikloško straší Smerom. Nevylučuje koalíciu s Progresívnym Slovenskom ani s Borisom Kollárom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Mikloško straší Smerom. Nevylučuje koalíciu s Progresívnym Slovenskom ani s Borisom Kollárom

Bratislava 27. septembra 2023 (HSP/YouTube/aktuality.sk/Foto:YouTube)   Podľa Františka Mikloška je najdôležitejšou témou týchto volieb korupcia, ktorá údajne hrozí pri víťaznom návrate Smeru. Rovnako vylučuje akúkoľvek spoluprácu so stranou Roberta Fica. Povedal to v rozhovore pre Aktuality Mikloško použil v relácii Na telo, obohranú tému korupcie, "ktorá hrozí, že sa môže…

Príspevok Mikloško straší Smerom. Nevylučuje koalíciu s Progresívnym Slovenskom ani s Borisom Kollárom zobrazený najskôr Hlavné správy.