Mesiac pred prezidentskými voľbami na Taiwane prekročili čínske stíhačky a podozrivý balón Taiwanský prieliv

Bratislava 9. decembra 2023 (HSP/WION/Foto:Twitter)   WION informuje, že Taiwan v piatok 8. decembra uviedol, že podozrivý čínsky balón a 12 stíhačiek prekročilo citlivú strednú líniu Taiwanského prielivu, čo medzi krajinami vystupňovalo napätie Na Taiwane sa 13. januára uskutočnia prezidentské a parlamentné voľby. Taiwan, ktorý má svoju vládu a Čína… Príspevok Mesiac pred prezidentskými voľbami na Taiwane prekročili čínske stíhačky a podozrivý balón Taiwanský prieliv zobrazený najskôr Hlavné správy.

Mesiac pred prezidentskými voľbami na Taiwane prekročili čínske stíhačky a podozrivý balón Taiwanský prieliv

Bratislava 9. decembra 2023 (HSP/WION/Foto:Twitter)   WION informuje, že Taiwan v piatok 8. decembra uviedol, že podozrivý čínsky balón a 12 stíhačiek prekročilo citlivú strednú líniu Taiwanského prielivu, čo medzi krajinami vystupňovalo napätie Na Taiwane sa 13. januára uskutočnia prezidentské a parlamentné voľby. Taiwan, ktorý má svoju vládu a Čína…

Príspevok Mesiac pred prezidentskými voľbami na Taiwane prekročili čínske stíhačky a podozrivý balón Taiwanský prieliv zobrazený najskôr Hlavné správy.