Médiá sa opäť predviedli – majú problém so základnou matematickou štatistikou

Bratislava 29. septembra 2023 (HSP/Facebook/Ta3/Expres/Foto:Facebook)   Stránka Nezavadzaj upozorňuje na absurdné tvrdenia médií ohľadom toho, kto na Slovensku pácha najviac trestných činov Podľa Nezavadzaj majú moderátori ako Branislav Závodský z rádia Express, alebo Denis Dufala z Ta3,  problémy so základnou matematickou štatistikou a tak dochádzajú k nezmyselným výsledkom.   Zavádzajúce… Príspevok Médiá sa opäť predviedli – majú problém so základnou matematickou štatistikou zobrazený najskôr Hlavné správy.

Médiá sa opäť predviedli – majú problém so základnou matematickou štatistikou

Bratislava 29. septembra 2023 (HSP/Facebook/Ta3/Expres/Foto:Facebook)   Stránka Nezavadzaj upozorňuje na absurdné tvrdenia médií ohľadom toho, kto na Slovensku pácha najviac trestných činov Podľa Nezavadzaj majú moderátori ako Branislav Závodský z rádia Express, alebo Denis Dufala z Ta3,  problémy so základnou matematickou štatistikou a tak dochádzajú k nezmyselným výsledkom.   Zavádzajúce…

Príspevok Médiá sa opäť predviedli – majú problém so základnou matematickou štatistikou zobrazený najskôr Hlavné správy.