Bratislava 2. decembra 2019 (HSP/Foto: Facebook Igor Matovič)

Igor Matovič drží Slovensko ďalej v napätí. Bude to nečakaný tromf?

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Igor Matovič s líderkou kandidátky OĽaNO – dosiaľ neznámou „obyčajnou východniarkou“

Igor Matovič po tom, ako v nedeľnej relácii TV Markíza Na telo tajomne oznámil, že lídrom kandidátky OĽaNO je jedna „obyčajná východniarka“, ktorú čoskoro predstaví, u médií vyvolal podozrenie, že by sa ňou mohla stať matka zosnulej snúbenice Jána Kuciaka, Martiny Kušnírovej.

Zlatica Kušnírová však tieto špekulácie odmietla, s tým, že si toho už vytrpela dosť a nemieni čeliť ďalším útokom ako politička:

„Mala som čas na rozmyslenie, ale odmietla som. Tak som sa rozhodla, že bude lepšie, keď tam nebude. Ja na to nemám už nervy ani zdravie. Teraz budem potrebovať energiu a na súdne procesy s vrahmi mojej dcéry a zaťa.“

Do politiky nevstúpi:

„Každého jedného z opozície podporím, kto príde s dobrým návrhom, dobrou vecou. No iba apoliticky, ako matka zaavraždených detí. Ale nevstúpim do politiky. Po tom všetkom, čo som musela prežiť, na toto už nemám síl. Keď sa na to celé pozerám, koaliční politici si myslia, že ľudia cucajú palce a nevidia, aké kauzy sa tu každý deň odhaľujú“, povedala Kušnírová na margo špekulácií.

Líder OĽaNO však večer na sociálnej sieti tajomnú východniarku ukázal Slovákom „zozadu“. Odfotený s ňou je pred vysvieteným vianočným stromčekom.

„Pred chvíľou s “obyčajnou ženou z Východu” … zajtra Vám ju a ďalších skvelých ľudí na najlepšej kandidátke, akú kedy OĽANO malo, veľmi rád predstavím – o 13.h na našej tlačovke;o)“, uviedol k popisu fotografie.

Sám Matovič bude tiež tradične kandidovať z posledného 150. miesta. Kto napokon bude na čele kandidátky, sa definitívne dozvieme až v utorok.

Sme pod neustálym tlakom


Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ


Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj