Paríž 13. decembra 2018 (HSP/Roman Bednár/Foto:SITA/AP-Valentina Petrova)

Niekoľko hodín po teroristickom vraždení v Štrasburgu prehovorila v televízii France 2 šéfka Rassemblement National Marine Le Penová

Na snímke Marine Le Penová

Obvinila vládu, že až dosiaľ neurobila žiadne opatrenia proti vyčíňaniu islamistického fundamentalizmu a uviedla, že teroristický vrah marockého pôvodu sa mohol bez problémov zdržiavať vo Francúzsku, a to napriek tomu, že bol cudzinec, ktorý bol na polícii vedený ako tzv. „fiche S“, čo znamená, že predstavoval pre spoločnosť riziko zvýšeného nebezpečia. Dopustil sa vo Francúzsku, Nemecku a Švajčiarsku 27 trestných činov a niekoľkokrát sedel vo väzení

Le Penová povedala, že islamistický teror nám takto demonštruje svoju moc prostredníctvom istej formy kultu smrti kresťanov.

Le Penová: „Vo Francúzsku sa neudialo nič v boji proti fundamentalistickému islamizmu, a to napriek tomu, že terorizmus, ktorý z neho vychádza, je spojený s vraždením. Jeho vražednej ideológii padlo vo Francúzsku len v priebehu 6 rokov za obeť až 250 ľudských životov.“

Politička žiada okamžité a dôsledné vyhosťovanie potenciálnych teroristov a Marokánec, ktorý v Straßburgu vraždil, bol jedným z nich.

Macron je nepriamym pomocníkom týchto islamistických vraždiacich mašín, lebo nič proti nim nerobí.

A je len samozrejme, že Laurent Nuňez, štátny sekretár Ministerstva vnútra vyhlásil, že u Marokánca nebola predtým evidentná nijaká teroristická motivácia. Je predsa Macronov človek.

Lož, nič iné ako lož. A obrovská lož je aj to, že globálny pakt zlepší tzv. regulovanou migráciou našu bezpečnosť – pravdou je opak, tá bude ešte viac ohrozená.

Policajné štatistiky v Nemecku i Rakúsku hovoria jasnou rečou – čím viac moslimov-migrantov prichádza, tým viac teroristických aktov polícia registruje.

Roman Bednár


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj