Marián Gogola: K bezpečnosti chodcov v premávke môžu pomôcť aj kvalitné chodníky

Bratislava 2. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   K bezpečnosti chodcov môže pomôcť vhodná dopravná infraštruktúra. Ide najmä o kvalitné chodníky, ktoré umožnia pohyb rôznych skupín chodcov, či už detí, hendikepovaných alebo starších osôb. Pre TASR to priblížil vedúci oddelenia dopravného inžinierstva a dopravnej techniky na Žilinskej univerzite Marián Gogola. Podotkol, že… Príspevok Marián Gogola: K bezpečnosti chodcov v premávke môžu pomôcť aj kvalitné chodníky zobrazený najskôr Hlavné správy.

Marián Gogola: K bezpečnosti chodcov v premávke môžu pomôcť aj kvalitné chodníky

Bratislava 2. decembra 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   K bezpečnosti chodcov môže pomôcť vhodná dopravná infraštruktúra. Ide najmä o kvalitné chodníky, ktoré umožnia pohyb rôznych skupín chodcov, či už detí, hendikepovaných alebo starších osôb. Pre TASR to priblížil vedúci oddelenia dopravného inžinierstva a dopravnej techniky na Žilinskej univerzite Marián Gogola. Podotkol, že…

Príspevok Marián Gogola: K bezpečnosti chodcov v premávke môžu pomôcť aj kvalitné chodníky zobrazený najskôr Hlavné správy.