Marek Tvrdoň dohrá aktuálnu sezónu v Krakove

Krakov 21. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

Slovenský hokejový útočník Marek Tvrdoň bude v závere aktuálnej sezóny pôsobiť v najvyššej poľskej súťaži, kde sa dohodol na spolupráci s klubom Comarch Cracovia Krakov

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Marek Tvrdoň

Nitriansky rodák začal prebiehajúci ročník v kazašskej Karagande, odkiaľ po štyroch dueloch zamieril do rakúskeho Klagenfurtu a v Alpskej hokejovej lige absolvoval šesť štartov. Následne zamieril do anglického Nottinghamu Panthers, kde pridal ďalších štrnásť zápasov.

Dvadsaťpäťročný krídelník si vyskúša premiérový angažmán v Poľsku. “Rozhodol som sa prísť do Krakova, pretože som o klube veľa počul. Viem, že je to tím, ktorý každý rok bojuje o najvyššie priečky, a tak chcem byť jeho súčasťou,” uviedol Tvrdoň pre oficiálny web Cracovie, ktorá je aktuálne až na piatom mieste súčasnej ligovej tabuľky.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj