Marcinková presadila uznesenie, ktorým výbor odsúdil deportácie ukrajinských civilistov, vrátane detí do Ruska

Bratislava 17. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Predsedníčka Výboru pre európske záležitosti Vladimíra Marcinková na rokovaní výboru v stredu 15. marca predložila uznesenie, ktorým reagovala na systematické a rozsiahle porušovanie základných ľudských práv v súvislosti s nútenou deportáciou ukrajinských civilistov a núteným osvojovaním ukrajinských detí v Ruskej federácii "Od začiatku… Príspevok Marcinková presadila uznesenie, ktorým výbor odsúdil deportácie ukrajinských civilistov, vrátane detí do Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.

Marcinková presadila uznesenie, ktorým výbor odsúdil deportácie ukrajinských civilistov, vrátane detí do Ruska

Bratislava 17. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Predsedníčka Výboru pre európske záležitosti Vladimíra Marcinková na rokovaní výboru v stredu 15. marca predložila uznesenie, ktorým reagovala na systematické a rozsiahle porušovanie základných ľudských práv v súvislosti s nútenou deportáciou ukrajinských civilistov a núteným osvojovaním ukrajinských detí v Ruskej federácii "Od začiatku…

Príspevok Marcinková presadila uznesenie, ktorým výbor odsúdil deportácie ukrajinských civilistov, vrátane detí do Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.