Maradona podporil Madura a venezuelský ľud: „Kto sú tí Yankeeovia? Šerifovia sveta? Len preto, že majú najväčšie bomby na svete, si myslia, že sú vyspelejší ako my? Nie, nie sú”

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Caracas 2. apríla 2019 (HSP/RT/Foto:SITA/AP-Eduardo Verdugo)

Bývalá argentínska futbalová hviezda Diego Maradona vyjadril podporu venezuelskému prezidentovi Nicolasovi Madurovi, keď kritizoval americké úrady za podporu rozsiahleho politického tlaku na latinskoamerickú krajinu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Diego Maradona

Majster sveta z roku 1986 a súčasný technický riaditeľ mexického klubu Dorados venoval nedávne víťazstvo svojho tímu Madurovi a venezuelskému ľudu.

Uviedol, že Venezuela trpí v dôsledku nestabilného politického prostredia v regióne.

“Chcem venovať toto víťazstvo Nicolasovi Madurovi a všetkým Venezuelčanom, ktorí trpia,” povedal Maradona novinárom po nedeľňajšom zápase mexickej ligy, v ktorom Dorados porazili Tampico Madero výsledkom 3-2.

„Šerifovia sveta? Kto sú tí Yankeeovia? Len preto, že majú najväčšie bomby na svete, si myslia, že sú oveľa vyspelejší ako my? Nie, nie sú, “ dodal bývalý svetoznámy futbalista.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj