Maďarské média prilievajú olej do ohňa: Reakcia Slovenska a iných štátov na Orbánov prejav je smiešna a hysterická

Bratislava/Budapešť 26. júla 2023 (HSP/MagyarNemzet/Facebook/Foto:TASR - Martin Baumann)   Premiér Viktor Orbán označil Slovensko za Felvidék a o štáte hovoril ako o území, ktoré sa odtrhlo od Maďarska. To vyvolalo ostrú kritiku zo strany našich politikov. Podľa Magyar Nemzet ide hysterickú reakciu Orbán to vyhlásil na 32. ročníku letnej slobodnej… Príspevok Maďarské média prilievajú olej do ohňa: Reakcia Slovenska a iných štátov na Orbánov prejav je smiešna a hysterická zobrazený najskôr Hlavné správy.

Maďarské média prilievajú olej do ohňa: Reakcia Slovenska a iných štátov na Orbánov prejav je smiešna a hysterická

Bratislava/Budapešť 26. júla 2023 (HSP/MagyarNemzet/Facebook/Foto:TASR - Martin Baumann)   Premiér Viktor Orbán označil Slovensko za Felvidék a o štáte hovoril ako o území, ktoré sa odtrhlo od Maďarska. To vyvolalo ostrú kritiku zo strany našich politikov. Podľa Magyar Nemzet ide hysterickú reakciu Orbán to vyhlásil na 32. ročníku letnej slobodnej…

Príspevok Maďarské média prilievajú olej do ohňa: Reakcia Slovenska a iných štátov na Orbánov prejav je smiešna a hysterická zobrazený najskôr Hlavné správy.