Ľuboš Blaha: Korčok a Ódor schvaľujú masakry v Gaze

www.slovanskenoviny.sk/rss Tak toto je škandál. Korčok a Ódor sa prihlásili k tomu, že Izrael v Palestíne... Príspevok Ľuboš Blaha: Korčok a Ódor schvaľujú masakry v Gaze je zobrazený ako prvý na .

Ľuboš Blaha: Korčok a Ódor schvaľujú masakry v Gaze

www.slovanskenoviny.sk/rss

Tak toto je škandál. Korčok a Ódor sa prihlásili k tomu, že Izrael v Palestíne pozabíjal vyše 30 tisíc ľudí, z toho väčšinu žien a detí. 

1. Spomeniete si, ako liberálne médiá na čele s RTVS a Jančkárovou obraňujú Korčoka, že on nepodporuje Izrael v masakrách, čo pácha? 

2. Tak len pre spresnenie. V čase, kedy OSN vyzýva k prímeriu a objavujú sa obvinenia Izraela z páchania genocídy, ucítil Korčok s Ódorom potrebu podpísať otvorený list 150 „osobností“ v Týždni, podľa ktorého všetky tieto zverstvá sú legitímnym „právom na obranu“ a genocídu vlastne páchajú Palestínčania.

3. Takýmto spôsobom relativizujú Korčok s Ódorom desiatky tisíc obetí v Gaze. Nulová morálka, nulová humanita.

4. Škandalózny list podpísali aj ďalší liberáli a pravičiari ako Mikloš, Šeliga, Rizman, Mesežnikov, Dzurinda či Heger.

5. Všetci títo pokrytci sa nepriamo prihlásili k masovému kántreniu, ktoré pácha Izrael, a to v čase, kedy sa celý svet v OSN zjednotil proti tomu, aby Izrael ďalej zabíjal nevinné ženy a deti.

6. Hovorili sme o Korčokovi ako o vojnovom štváčovi a oni vraveli, vraj to tak nie je. A vraj Korčok odsúdil Izrael – to je čistá lož.

7. Zomrelo vyše 30 tisíc ľudí a Korčok nič neodsúdil – naopak, v tomto liste jasne podporuje masové zabíjanie a ešte aj teraz po desiatkach tisícoch obetí predstiera, že je to „právo na obranu“.

8. To isté Ódor a jeho Progresívne Slovensko. Do Európskeho parlamentu mieri človek, ktorý sa nevie ohradiť proti zabíjaniu nevinných žien a detí.

9. PS sa vlastne hlási k extrémne nacionalistickej vláde Benjamina Netanjahua, ktorá má na svedomí vyše 30 tisíc obetí – vraj „právo na obranu“.

10. A to vraj Palestínčania páchajú genocídu – asi tým, že sa nechajú zabíjať v desaťtisícoch.

11. Toto je cez všetky čiary. Vyzývam Progresívne Slovensko, aby stiahlo Ódora z kandidátky do Európskeho parlamentu.

12. Nevedieť sa postaviť proti etnickému vyvražďovaniu, legitimizovať masakry a zľahčovať zabíjanie žien a detí v desaťtisícoch? To vážne, Progresívci? Toto chcete?

13. A Korčok po tejto petícii Týždňa môže chodiť akurát tak po kanáloch. Mr. Death. With glasses.

14. Hanbite sa, všetci tí, ktorí ste klamali Slovensko, že Korčok nepodporuje Izrael v masovom zabíjaní. Vrátane premotivovaných korčokovských redaktorov RTVS.

15. Slovenskí liberáli prerazili ďalšie dno. Vy ste vojna. Vy ste vyhladzovanie. Vy ste smrť.

Korčok a Ódor, koľko desiatok tisíc Palestínčanov ešte musí zomrieť, aby ste pochopili, že vojna je zlo?

zdroj: telegram Ľuboš Blaha

Príspevok Ľuboš Blaha: Korčok a Ódor schvaľujú masakry v Gaze je zobrazený ako prvý na .