Bratislava 11. mája 2019  (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Kotleba – ľudová strana naše Slovensko sa stáva čoraz viac populárnejšou politickou stranou na Slovensku. Preferenčne je historicky najvyššie a to u liberálov, či iných patologických euronadšencov vyvoláva obrovský strach. Iniciatáva “Mladí proti fašizmu” preto spustila očierňovaciu kampaň  nepriamo namierenú voči ĽSNS. Vystupujú v nej notoricky známi herci , ktorí vyzývajú ľudí, aby prišli voliť strany, ktoré nechcú Európsku úniu reformovať, čím chcú zabrániť zvoleniu Kotlebovcov do europarlamentu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke herec Richard Stanke

Podľa najnovšieho prieskumu verejnej mienky je Kotlebova strana na svojom historickom maxime a so 14 percentami sa umiestnila na druhom mieste. Tieto vysoké preferencie vyvolali u liberálov obrovskú hystériu, ako aj to, že prednedávnom Najvyšší súd SR rozhodol o nezrušení ĽSNS, čím de facto potvrdil, že Kotlebova strana nie je fašistická a neporušuje žiadne demokratické princípy Slovenska.

Liberálni fanatici z hnutia “Mladí proti fašizmu” sa preto rozhodli spustiť kampaň nepriamo namierenú voči Kotlebovcom. Chcú tak zabrániť ich zvoleniu do blížiacich sa volieb do európskeho parlamentu.

V propagandistickom videu vystupujú aj notoricky známe mená hercov a komediantov.

Ako prvá vystupuje herečka Táňa Pauhofová, ktorá vo videu hovorí: “Tvrdia, že Európska únia nám škodí.”

Ďalší herec Ján Koleník ju dopĺňa: “Snažia sa nás presvedčiť, že sme pod diktátom z Bruselu.”

Pridáva sa aj raper Strapo: “Nahovárajú nám, že Západ sem pretláča zvrátené hodnoty.”

Herec Matúš Kostelný dodáva: “A teraz po masívnej kampani chcú tieto názory šíriť aj v europarlamente.”

V propagandistickom videu vystupuje aj komediant Ján Gordulič: “Európske spoločenstvo nám ponúka mnoho výhod”

Samozrejme nesmie chýbať ani známy herec, ktorý kričiac sťa by pavián sa stal symbolom zmanipulovaných protestov “Za slušné Slovensko”, Richard Stanke: “Napriek tomu pred piatimi rokmi v eurovoľbách nevyužilo možnosť voliť až 87 % z nás.”

Herec Alexander Bárta dopĺňa: “Ak sa táto situácia opäť zopakuje, každý druhý hlas môže patriť extrémistom.”

Komediant Juraj Tabáček apeluje na ľudí: “Nedovoľme to !”

Herečka Lujza Garajová Schrameková taktiež vyzýva: “Nenechajme si vziať Európu ľuďmi, ktorí o ňu nemajú záujem.”

Propagandistivké video je zakončené výzvou: “Už 25. mája rozhodneme o našej budúcnosti.”

Takže poďme si výroky účinkujúcich vo videu rozobrať podrobnejšie. Vraj nie je pravda, že Európska únia nám škodí. Významný francúzsky ekonóm Thomas Piektty vypracoval analýzu z ktorej vyplýva, že krajiny Východnej Európy, vrátane Slovenska sú čistými platcami. Každoročne totiž z našej ekonomiky putujú miliardy eur na Západ a je to viac než dostávame formou akejsi náplaste prostredníctvom tzv. eurofondov. Viac o tejto téme si môžete prečítať tu

Ďalší účinkujúci hovorí, že nie sme pod diktátom Bruselu. A čo sú potom všetky tie nezmyselné nariadenia typu aký uhol zakrivenia nemôžu mať uhorky, či banány ? Alebo hlúpe nápady pod koľkými stupňami celzia sa musia vyprážať hranolčeky, či zákaz vysávačov s príkonom vyšším než 900 W. Spomeňme si tiež na povinné migračné kvóty, či najnovší nezmyselný zákon o zbraniach a strelive.

Európski byrokrati sa nepoučili a znova sú migračné kvóty v hre. Najnovšie schválili 10 miliardový fond pre azyl a migráciu.

Lepšie by urobili ak by tieto peniaze použili pre slovenských poľnohospodárov, ktorí dostávajú menej peňazí z eurofondov než tí západní, čím im jednoducho nedokážu konkurovať a preto mnohí skrachovali, čím sme sa stali potravinovo nesebestační.

Slniečkársky raper Strapo hovorí, že Západ k nám nepretláča zvrátené hodnoty. Všetky tie mimovládky a iniciatívy ktoré pretláčajú LGBTI agendu, migráciu, multikulti a podobne zvrátenosti sú financované odkiaľ ? Odkiaľ berú inšpiráciu títo liberálni aktivisti ? Z Ruska, alebo z Číny ? Nie, samozrejme, že zo Západu.

V májových eurovoľbách sa rozhodne, či Európska únia bude pokračovať v neoliberálnych štruktúrach podporujúcich všetky zvrátenosti sveta, stratu suverenity a ďalšiu centralizáciu moci do Bruselu, alebo si ľudia zvolia pronárodných kandidátov, ktorí sa pokúsia zmeniť Európsku úniu v jej pôvodný cieľ a to k ekonomickej spolupráci národných a suverénnych krajín.

Propagandistické video liberálov si môžete pozrieť tu :

Samuel Gdovin


Zdroj