Leyenová prisľúbila, že Rusko uvrhne na desaťročia do recesie. Rázna odpoveď z ruskej Štátnej dumy

Brusel 17. januára 2023 (HSP/Foto:/HSP/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Západné sankcie sú nič v porovnaní s tým, čo robí ruské ministerstvo financií a centrálna banka Takto reagoval Michail Deljagin, podpredseda výboru Štátnej dumy pre hospodárstvo, na zámery šéfky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej “uvrhnúť Rusko do recesie na desaťročia”. Poznamenal, že obe inštitúcie ničia ruskú ekonomiku... Príspevok Leyenová prisľúbila, že Rusko uvrhne na desaťročia do recesie. Rázna odpoveď z ruskej Štátnej dumy zobrazený najskôr Hlavné správy.

Leyenová prisľúbila, že Rusko uvrhne na desaťročia do recesie. Rázna odpoveď z ruskej Štátnej dumy

Brusel 17. januára 2023 (HSP/Foto:/HSP/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Západné sankcie sú nič v porovnaní s tým, čo robí ruské ministerstvo financií a centrálna banka Takto reagoval Michail Deljagin, podpredseda výboru Štátnej dumy pre hospodárstvo, na zámery šéfky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej “uvrhnúť Rusko do recesie na desaťročia”. Poznamenal, že obe inštitúcie ničia ruskú ekonomiku...

Príspevok Leyenová prisľúbila, že Rusko uvrhne na desaťročia do recesie. Rázna odpoveď z ruskej Štátnej dumy zobrazený najskôr Hlavné správy.