Lewandowski chce zostať v Bayerne: “S klubom som na 100% stotožnený”

Mníchov 2. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Matthias Schrader)

Poľský futbalista Robert Lewandowski si vie predstaviť zotrvanie v Bayerne Mníchov až do konca svojej kariéry. Útočník úradujúceho nemeckého šampióna nerozmýšľa nad prestupom do iného klubu

Na snímke Robert Lewandowski

“Určite existuje možnosť, že v Bayerne ukončím kariéru. Nerozmýšľam nad zmenou, no priznávam, že v lete boli aj iné možnosti. Som stotožnený s klubom na 100%,” citovala 30-ročného kanoniera agentúra DPA.

Lewandowski by privítal v tíme nových spoluhráčov. “Potrebujeme hráčov, ktorí prinesú kvalitu do mužstva. Myslím, že by nám viac pomohlo, keby prišli dvaja špičkoví hráči, ako keby sme angažovali päť ‘iba’ dobrých,” doplnil kapitán poľskej reprezentácie.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj