Legendárna minerálna voda Fatra prichádza v balení Crystal

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 12. februára 2019 (PR článok/Foto:Fatra)

Sama príroda vytvorila vodu, ktorá má dokázateľné účinky na človeka. Každá kvapka sa získava z hlbokých vrstiev neogénovej výplne pieskov a piesčitých štrkov z najhornatejšej časti Slovenska, z regiónu Turiec

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Fatra prichádza v balení Crystal

Minerálna voda Fatra, známa nielen na Slovensku, ale po celej Európe, sa preslávila vďaka svojmu vzácnemu zloženiu minerálov a zásaditému charakteru. Eliminuje prekyslenie žalúdočného prostredia, priaznivo vplýva na činnosť čriev a tráviacej sústavy. Jej mimoriadne účinky oceníte pri pálení záhy či nadbytku žalúdočnej kyseliny.

A keďže unikátna voda si zaslúži aj unikátny vzhľad, Fatra dostala moderné prevedenie fľaše so siluetou tvorenou tisíckami kryštálov od českého dizajnéra Jana Čapka, za ktorú bol ocenený cenou Grand czech design ako dizajnér roka. Fľaša je inšpirovaná krásou slovenskej prírody tak, že vyčnieva z radu klasických minerálnych vôd. Jej vzácnosť dokazuje aj jej obmedzený zdroj.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj