Bratislava 9. mája 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel, Zomri Facebook)

Po tom, čo zakuklených liberálnych extrémistov zlegitimizovala Európska únia cez propagačný portál Euractiv, ktorý financuje, sa k podpore aktivít adminov Zomri odhodlalo aj ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí na čele s kontroverzným, proamerickým ministrom Miroslavom Lajčákom

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na kombosnímke logo Zomri a Miroslav Lajčák

Liberálno-extremistická facebooková stránka Zomri sa stáva na Slovensku fenoménom. Admini Zomri sa na svojej stránke napríklad vysmievajú zo vzhľadu pre nich nepohodlných politikov a národne cítiacích ľudí označujú rôznymi vulgárnymi a dehonestujúcimi prívlastkami.

Svojimi nenávistnými prejavmi indoktrinujú hlavne mladú generáciu, ktorá sa následne stáva čoraz viac agresívna a netolerujúca iné názory – ktoré nie sú liberálne (viac TU).

Prejavuje sa to napríklad aj ich hromadným nahlasovaním pronárodných stránok na Facebooku  (viac TU).

Viaceré mainstreamové médiá ako aj politici a eurohujerskí propagandisti sa však neváhajú zviesť na mienkotvornosti  nenávistníkov zo Zomri u mladých ľudí a snažia sa z toho vytrieskať čo najviac v prospech svojich záujmov.

Európska komisia cez svoj propagačný portál Euractiv de facto zafinancovala video s adminmi Zomri s vrecami na hlavách, v ktorom jeden z nich hovorí, akoby Slovensko ani neexistovalo a tvrdí, že “my sme Brusel.” (článok na túto tému si môžete prečítať TU)

“Zahanbiť ” sa však nenechalo ani liberálne krídlo v strane SMER-SD. Najskôr premiér Peter Pellegrini síce stránku Zomri skritizoval , no po čase zmenil názor. Na konferencii Globsec pochválil stránku Zomri a jej anonymných adminov dokonca pozval na úrad vlády (viac sa dozviete TU).

Najnovšie sa podpora pre Zomri aj zoficiálnila. Lajčákovo ministerstvo zahraničia sa totiž na sociálnej sieti pochválilo, že podporilo video v ktorom účinkujú admini Zomri. 

Celé propagandistické video je o tom, že títo liberálni extrémisti s vrecami na hlavách hovoria akože “mýty” o Európskej únii , ktoré sú následne vyvrátené.

Problémom je, že už aj vládne orgány na oficiálnej úrovni podporujú zakuklených vulgárnych primitívov a teda robia reklamu aj ich nenávistnej stránke Zomri.

Vedenie strany SMER-SD by sa potom nemalo čudovať, že čoraz viac ľudí im odmieta hodiť vo voľbách hlas. Liberáli ich nikdy nevolili ani voliť nebudú a ostatná väčšinová časť obyvateľstva odmieta tieto liberálne výstrelky zatiaľ najsilnejšej strany na Slovensku.

Lajčákovo ministerstvo si vyslúžilo kritiku aj z vlastných radov. Poslanec SMERu Ľuboš Blaha skritizoval jeho nehoráznu aktivitu, ktorou de facto zlegitimizovalo nenávistných primitívov zo Zomri.

Video s adminmi Zomri v spolupráci s ministerstvom zahraničia si môžete pozrieť tu :

Samuel Gdovin


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj