Bratislava 23. mája 2019 (HSP/Foto:Screenshot Facebook)

Krátko pred voľbami do Európskeho parlamentu (EP) zverejnilo Ministerstvo zahraničných vecí SR predvolebné video, v ktorom presviedča verejnosť, aby prišla k volebným urnám.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke admini stránky Zomri

Rezort zahraničia v propagačnom videu upozorňuje na to, že Slovensko malo v posledných voľbách do EP najnižšiu účasť spomedzi všetkých európskych krajín.

“Je čas to napraviť! Každé zdielanie pomôže,” uvádza sa na Facebooku ministerstva.

“25. mája neseďte s rukami za chrbtom a poďte voliť,“ pokračuje vo videu štátny tajomník MZV František Ružička.

Následne prezident Andrej Kiska ako aj jeho nástupkyňa Zuzana Čaputová a ďalšie osobnosti uvádzajú, že tiež sa volieb tento víkend zúčastnia.

Vo videu sa ďalej objavujú z politikov: premiér Peter Pellegrini a minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák, z hercov: Kristina Svarinska, Milo Kráľ, zo športovcov: strelkyňa Danka Barteková, bežec Matej Tóth a tenistka Dominika Cibulková.

Okrem nich v propagačnom videu vystúpili moderátor Martin Strižinec, moderátor a youtuber Matej “Sajfa” Cifra, jeho manželka Veronika Ostrihonová ako aj administrátori kontroverznej nenávistnej stránky Zomri.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj