Bratislava 6. marca 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Evan Agostini/Invision/AP)

Najmladšou miliardárkou všetkých čias sa vo veku 21 rokov stala Kylie Jenner. Predbehla tak doterajšieho držiteľa tohoto titulu, zakladateľa spoločnosti Facebook, Marka Zuckerberga, informuje Breitbart

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Kylie Jenner

Časopis Forbes v utorok zverejnil zoznam “mladých miliardárov”, v ktorom udelil Kylie Jenner titul najmladšieho miliardára a najmladšieho “self-made” miliardára vo veku 21 rokov.

Kylie svoj majetok vo výške 1 miliardy dolárov nadobudla prostredníctvom svojej kozmetickej línie Kylie.

Jenner sa podarilo predbehnúť aj Marka Zuckerberga, ktorý svoju prvú miliardu získal v roku 2008 ako 23-ročný a v súčasnosti je ôsmou najbohatšou osobou s majetkom v hodnote 62,3 miliardy dolárov.

“Neočakávala som nič. Nepredvídala som budúcnosť. Ale cítiť uznanie je naozaj dobré. To je pekné potľapkanie po chrbte,” povedala Jenner pre Forbes.

Viacero ľudí sa na Twitteri zosmiešnilo Forbes, kvôli porovnávaniu Kylie so Zuckerbergem. Podľa nich je nespravodlivé porovnať týchto dvoch, pretože Jenner pochádza z bohatej rodiny, ktorá má v banke stovky miliónov dolárov.

Kylie Jenner je sestrou Kendal Jenner a sestier Kardashianových, ktoré sa preslávili predovšetkým v reality šou Keeping Up with the Kardashians, ktorú vysiela kanál E!


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj