Krajniak: Rok 2019 bude rokom predvolebnej kampane, bez ohľadu na to, kedy budú voľby

Bratislava 5. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Rok 2019 bude podľa podpredsedu hnutia Sme rodina Milana Krajniaka rokom predvolebnej kampane. Ako povedal dnes pre agentúru SITA, bude taký bez ohľadu na to, či budú v parlamentné voľby v riadnom termíne, alebo sa koalícia rozháda

Na snímke prezidentský kandidát hnutia Sme rodina Milan Krajniak

„Tretina spoločnosti podporuje vládne strany, tretina podporuje protesty za slušné Slovensko a vyhranenú opozíciu. Tretina Slovenska sa bude rozhodovať, pretože vie, že takto pokračovať nechce a ľudia sa rozhodujú, ako chcú ísť ďalej, preto to bude rok rozhodovania,“ myslí si Krajniak.

Vzťahy v koalícii sú podľa Krajniaka natoľko krehké a emocionálne, že k rozpadu koalície môže dôjsť kedykoľvek. Parlamentné voľby v riadnom termíne by sa mali konať v marci 2020.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj