Komisia sa vyjadrila ku kauze Šuchu, ktorý podľa viacerých urazil Slovákov. Skončí vo funkcii?

Bratislava 26. mája 2023 (HSP/Foto: TASR-Andrej Galica)   Európska komisia neodvolá šéfa Zastúpenia EK na Slovensku Vladimíra Šuchu po jeho nevyberavých slovách na adresu slovenského národa v súvislosti s neakceptovaním rodovej rovnosti diktovanej Bruselom Už skôr sme informovali, že Šucha v predchádzajúcich parlamentných voľbách kandidujúci za liberálnu koalíciu PS/Spolu sa… Príspevok Komisia sa vyjadrila ku kauze Šuchu, ktorý podľa viacerých urazil Slovákov. Skončí vo funkcii? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Komisia sa vyjadrila ku kauze Šuchu, ktorý podľa viacerých urazil Slovákov. Skončí vo funkcii?

Bratislava 26. mája 2023 (HSP/Foto: TASR-Andrej Galica)   Európska komisia neodvolá šéfa Zastúpenia EK na Slovensku Vladimíra Šuchu po jeho nevyberavých slovách na adresu slovenského národa v súvislosti s neakceptovaním rodovej rovnosti diktovanej Bruselom Už skôr sme informovali, že Šucha v predchádzajúcich parlamentných voľbách kandidujúci za liberálnu koalíciu PS/Spolu sa…

Príspevok Komisia sa vyjadrila ku kauze Šuchu, ktorý podľa viacerých urazil Slovákov. Skončí vo funkcii? zobrazený najskôr Hlavné správy.