Kočner už je v Banskej Bystrici

Bratislava 3. decembra 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Obvinený podnikateľ Marian K. už nie je v Leopoldove, v utorok 27. novembra ho mali premiestniť do väzenia v Banskej Bystrici. Na sociálnej sieti o tom informujú Správy RTVS

Na snímke Marian Kočner

Odvolávajú sa pritom i na potvrdenie tejto informácie zo strany viacerých justičných zdrojov. Dôvody presunu nie sú známe. Banskobystrické väzenie je pre Mariana K. obvineného v kauze možného falšovania 70-miliónových zmeniek už tretím miestom za mrežami. Najskôr bol od 28. júna vo väzbe v bratislavskom Justičnom paláci. Odtiaľ ho na začiatku októbra previezli bez udania dôvodu do prísne stráženej väznice v Leopoldove. Posledný novembrový víkend už strávil v banskobystrickej väznici.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.