Klimatické aktivistky znepríjemňujú ľuďom aj Vianoce. Takto vyvádzali na historickom mieste

Bratislava 21. decembra 2022 (HSP/South China Morning Post/Foto: Telegram)   Aktivisti zo skupiny Last Generation sa pomocou zdvíhacej plošiny dostali na vrchol 15 metrov vysokej jedle a ručnou pílkou odstránili vrchnú dvojmetrovú časť Klimatickí aktivisti v stredu odpílili vrchol vianočného stromčeka pred Brandenburskou bránou v Berlíne. Aktivisti zo skupiny Last Generation (Posledná Generácia) sa pomocou... Príspevok Klimatické aktivistky znepríjemňujú ľuďom aj Vianoce. Takto vyvádzali na historickom mieste zobrazený najskôr Hlavné správy.

Klimatické aktivistky znepríjemňujú ľuďom aj Vianoce. Takto vyvádzali na historickom mieste

Bratislava 21. decembra 2022 (HSP/South China Morning Post/Foto: Telegram)   Aktivisti zo skupiny Last Generation sa pomocou zdvíhacej plošiny dostali na vrchol 15 metrov vysokej jedle a ručnou pílkou odstránili vrchnú dvojmetrovú časť Klimatickí aktivisti v stredu odpílili vrchol vianočného stromčeka pred Brandenburskou bránou v Berlíne. Aktivisti zo skupiny Last Generation (Posledná Generácia) sa pomocou...

Príspevok Klimatické aktivistky znepríjemňujú ľuďom aj Vianoce. Takto vyvádzali na historickom mieste zobrazený najskôr Hlavné správy.