Bratislava 26. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Jordan Strauss)

Anglická speváčka a televízna osobnosť Kelly Osbourne sa v súvislosti so šírením koronavírusu bojí o svojich rodičov a vyzvala ľudí, by zostali doma a nikam nechodili. Na službe Instagram vytvorila hashtag #StayHomeForOzzy (v preklade zostaňte doma kvôli Ozzymu, pozn. SITA)

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke britský hardrockový spevák Ozzy Osbourne a jeho dcéra Kelly

„Pravda je taká, že aj ja sa bojím. Obaja moji rodičia sú v rizikovej skupine, najmä môj otec. Keby som pred troma týždňami, keď som ich poslala do Panamy, vedela, že to bude naposledy, čo ich budem môcť objať a pobozkať na nejaký čas, bola by som s nimi o niečo dlhšie. Musíme to však vydržať. Som doma kvôli mojej mame a otcovi. Ak nemáte nikoho, pre koho by ste mali zostať doma, prosím vás, #zostaňte doma kvôli Ozzymu,“ napísala 35-ročná dcéra Ozzyho a Sharon Osbournovcov.

Kelly Osbourne účinkovala spolu s rodinou v reality show Osbournovci (2002 – 2005), ktorá v roku 2002 získala cenu Primetime Emmy. Súťažila v tanečnej show Dancing with the Stars, kde sa umiestnila na tretej priečke. Na konte má dva štúdiové albumy – Shut Up (2002) a Sleeping In The Nothing (2005). Vyskúšala si aj moderovanie či úlohu porotkyne v súťažiach ako America’s Next Top Model alebo RuPaul’s Drag U. V období 2010 až 2015 účinkovala v relácii Fashion Police.

Sme pod neustálym tlakom


Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ


Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj