Moskva 1. apríla 2019 (HSP/Politpuzzle/Foto:Screenshot:YouTube)

Jakov Kedmi, izraelský vojenský expert na portáli Politpuzzle uviedol, že Američania už otvorene ekonomicky vydierajú celý svet ich ekonomická politika sa nesie v znamení racketingu a mafiánskych praktík. Američania strácajú glanc, pretože sa im nedarí dostať Rusov a Číňanov pod kontrolu. Moskva a Peking by však v žiadnom prípade nemali dôverovať Američanom a tvrdo by si mali stáť za svojimi záujmami

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Jakov Kedmi

Na kanáli Rossia-1 Kedmi počas rozhovoru s ruským politickým redaktorom Vladimirom Solovjovom uviedol, že “civilizovaní západní partneri” sledujú len jeden cieľ a to je za každú cenu dostať Rusko na kolená. Rusko predstavuje pre USA najväčší problém, ak Američania eliminujú Rusko, dokážu následne eliminovať aj Čínu a 21. storočie sa bude niesť v znamení americkej hegemónie a amerického rabovania svetových zdrojov.

Jakov Kedmi si nebral servítku pred ústa a otvorene označil americké aktivity za mafiánsky model správania. “Konkurencia znamená rovnaké práva a rovnaké možnosti. Ak neexistujú rovnaké možnosti, nemôžeme hovoriť o konkurencii, je to obyčajný rocketing a vydieranie. Američania už vydierajú otvorene a vôbec sa tým netaja. Sankcie to nie je konkurencia, to je otvorený prejav vojny” uviedol izraelský politológ a bezpečnostný analytik Jakov Kedmi

Jakov Kedmi takisto podčiarkol, že dnes stojí Rusko pred voľbou. Alebo bude Rusko riešiť rozhodne svoje záujmy, alebo bude s Američanmi rokovať. Rokovania s Američanmi však nebudú úspešné, Američania Rusov oklamú pri prvej vhodnej príležitosti, tak ako to už v minulosti mnohokrát urobili nielen Rusom, ale aj iným. Američania použijú v boji proti Rusku aj proamerické elity, ktoré postupne ruský prezident Vladimír Putin v Rusku odstavuje od reálnej moci.

Je všeobecne známe, že Američania nedodržali svoj sľub, o tom, že sa NATO nebude rozširovať smerom k ruským hraniciam. Pre Rusko je spoliehanie sa na americkú čestnosť cestou rovno do hrobu. Američania nedodržiavajú medzinárodné právo, zasahujú do vnútorných záležitostí iných štátov, bombardujú cudzie štáty bez vypovedania vojny a takisto povyšujú americké zákony nad zákony OSN. Američania už totálne stratili svoju dôveryhodnosť, podporujú ich len politickí vazali na amerických výplatných listinách, ktorí sú ochotní zrádzať záujmy vlastných krajín v prospech USA.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj