Londýn 18. augusta 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Dominic Lipinski)

Užívatelia siete našli neuveriteľnú fotografiu z roku 2014, na ktorej Meghan Markleová pózovala s časopisom, na obálke ktorého bola jej budúca švagriná Kate Middleton. Len dva roky po vzniknutí tejto fotografie sa Meghan stretla s princom Harrym a o ďalšie dva roky oficiálne vstúpila do kráľovskej rodiny

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímks britský princ Harry a jeho manželka Meghan

Na fotke, ktorá sa objavila na internete, vojvodkyňa zo Sussexu žiari a hrdo ukazuje Kate na titulnej stránke časopisu U. Vedľa nej stojí šéfredaktorka časopisu. V tej dobe bola Markleová ešte herečkou v seriáli Suits.

Nadpis na obálke však falošne uvádza, že Kate očakáva dvojčatá. V máji nasledujúceho roka Vojvodkyňa z Cambridge porodila svoju jedinú dcéru, princeznú Charlotte.

Predtým portál The Sun informoval, že v tom istom roku, teda v roku 2014, písala Meghan o Kate na svojom teraz zaniknutom blogu The Tig a pripustila, že by sa rada stala princeznou.

Meghan Markle poses with Kate Middleton magazine cover in unearthed photo – two years before she met Prince Harry https://t.co/axyQmmxzmU pic.twitter.com/kHTZzQNQx3

— The California Sun (@Thecalifornias3) 14. augusta 2019

Dievčatká snívajú o tom, že sa stanú princeznami Zdá sa, že dospelé ženy si túto detskú fantáziu zachovali. Stačí sa pozrieť na okázalosť a okolnosť kráľovskej svadby a nekonečný rozhovor o princeznej Kate,” cituje slová Meghan The Sun.

Už pred rokmi americká herečka premýšľala o úlohe vojvodkyne a nadšene sledovala život Kate. A určite si nedokázala predstaviť, že čoskoro bude sama na rovnakom mieste.

Potom, čo sa Meghan stala manželkou princa Harryho, rovnako písať neprestala. Naviac sa Meghan nedávno stala prvým hosťujúcim redaktorom v britskom Vogue.

Predtým Vogue zverejnil zoznam, podľa ktorého sa Meghan stala jednou z najvplyvnejších žien vo Veľkej Británii.

“Trochu revolučné rozhodnutie Meghan a Harryho, že nebudú propagovať narodenie svojho dieťaťa a jeho prvé dni, odráža túžbu po zdravom životnom štýle, ktorým bola Meghan známa pred svojím novým životom, a tiež jej feministické ideály,” zdôvodnili miesto vojvodkyne Sussexu na zozname novinári Vogue a označili ju za veľmi modernú princeznú.

Spolu s Meghan Markleovou sa na zoznam dostala návrhárka jej svadobných šiat, dizajnérka a feministka Clare Whaight Kellerová, supermodelka Naomi Campbellová, korešpondentka BBC Emily Maitlisová, vizážistka Pat McGrathová, mladá speváčka Jorja Smithová, členka parlamentu Marsha de Cordovaová a ďalšie.

Časopis The Sun si všimol, že Kate, vojvodkyňa z Cambridge, nebola na zoznam zaradená. Okrem toho bolo zdôraznené, že vlani Kate zase “prehrala boj” s Meghan Markleovou, keď sa nedostala na zoznam najkrajších hviezd roka 2018.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj