K BRICS sa chce pripojiť viac ako 30 štátov a v HDP prekonáva najvyspelejšie krajiny sveta G7

Bratislava 24. mája 2023 (HSP/Foto:Twitter@OopsGuess, Twitter@KimDotcom)   Hospodárske zoskupenie krajín BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Juhoafrická republika) bude čoskoro naberať nových členov. O členstvo požiadalo ďalších 19 krajín sveta, o ktorých vstupe sa bude jednať na najbližšom summite BRICS, ktorý sa uskutoční začiatkom júna v Kapskom Meste. V tej či… Príspevok K BRICS sa chce pripojiť viac ako 30 štátov a v HDP prekonáva najvyspelejšie krajiny sveta G7 zobrazený najskôr Hlavné správy.

K BRICS sa chce pripojiť viac ako 30 štátov a v HDP prekonáva najvyspelejšie krajiny sveta G7

Bratislava 24. mája 2023 (HSP/Foto:Twitter@OopsGuess, Twitter@KimDotcom)   Hospodárske zoskupenie krajín BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Juhoafrická republika) bude čoskoro naberať nových členov. O členstvo požiadalo ďalších 19 krajín sveta, o ktorých vstupe sa bude jednať na najbližšom summite BRICS, ktorý sa uskutoční začiatkom júna v Kapskom Meste. V tej či…

Príspevok K BRICS sa chce pripojiť viac ako 30 štátov a v HDP prekonáva najvyspelejšie krajiny sveta G7 zobrazený najskôr Hlavné správy.