Bratislava 31. januára 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Kirsty Wigglesworth)

Vojvodkyňa z Cambridge je už mama Princa Georga (5 rokov), princeznej Charlotte (3 roky) a Princa Louisa (9 mesiacov). Ako to však vyzerá, 37-ročná vojvodkyňa túži aj po 4. dieťatku

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Kate Middletonová

Zdroj blízky rodine pre britský web sun.co.uk prezradil, že vojvodkyňa chce ešte jedno dieťa a to dievčatko. Dôvodom má byť silná väzba medzi princom Georgeom a princeznou Charlotte.

Zdroj uviedol, že Kate dúfa, že by mladšia sestra priniesla princovi Louisovi ten istý vzťah. Tento bratsko-sesterský vzťah ju presvedčil, že niečo podobné by chcela aj pre zatiaľ najmladšieho Louisa, a tak vraj plánuje porodiť v roku 2020.

“Kate videla spojenie medzi Georgem a Charlotte a myslí si, že by bolo pekné, keby mal Louis sestru, ktorá bude bližšie k jeho veku.

V rozhovore pre New Idea zdroj uviedol, že princ William je ochotný prijať ďalšie dieťa.

“Kate robí veci po svojom, ale William ju vždy podporoval a urobí čokoľvek, aby bola šťastná; to je sľub, ktorý jej dal skôr než sa vzali. ”

Túžbu Kate mať ďalšie dieťa neodrádza ani to, že trpí rannou nevoľnosťou, známou ako Hyperemesis gravidarum. V minulosti musela byť kvôli tomu hospitalizovaná. Taktiež ju to núti oznámiť správu o tehotenstve skôr. Zdá sa však, že sa s každým ďalším tehotenstvom jej to ide lepšie.

Podľa zdroja má Kate aj ďalší dôvod, prečo chce mať veľkú rodinu, a to zamerať sa na svojho manžela a rodinu pred kráľovskými povinnosťami. Hoci si svoje kráľovské povinnosti plní s radosťou, oveľa radšej je doma s deťmi.

“Jednoduchá pravda je, že Kate miluje byť tradičnou ženou – byť doma a starať sa o svoje deti. Rada vedie kráľovský život a stretáva sa s verejnosťou, ale chcela by čo najdlhšie odložiť kráľovské povinnosti a byť matkou, jej dáva perfektné riešenie. Vojvodkyňa cíti, že najdôležitejšia vec je mať šťastné manželstvo a jej podpora manžela.

“Pozerala sa na to, čo sa stalo s princeznou Dianou a Fergie a chce si byť istá, že poskytla pevný základ a rodinný život pre svojho manžela a deti.”


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj