„Judáš Taraba. Prečo si zradil“?, pýtajú sa Mazurek a Suja k hlasovaniu ministra v EÚ

www.slovanskenoviny.sk/rss Minister životného prostredia SR Tomáš Taraba na Rade EÚ hlasoval za kontroverzne prijímaný zákon o... Príspevok „Judáš Taraba. Prečo si zradil“?, pýtajú sa Mazurek a Suja k hlasovaniu ministra v EÚ je zobrazený ako prvý na .

„Judáš Taraba. Prečo si zradil“?, pýtajú sa Mazurek a Suja k hlasovaniu ministra v EÚ

www.slovanskenoviny.sk/rss

Minister životného prostredia SR Tomáš Taraba na Rade EÚ hlasoval za kontroverzne prijímaný zákon o obnove prírody, voči ktorému sa búria všetci poľnohospodári .

Kvôli ministrovi Tomášovi Tarabovi prešlo v Bruseli jedno z najnezmyselnejších nariadení proti poľnohospodárom. Sám Taraba to nariadenie prednedávnom kritizoval. Proti boli Poliaci aj Maďari, ale Taraba napokon hlasoval za… Neskutočná otočka. Toto je tá dvojtvárna politika, čo vždy kritizujeme, odkazujú na sociálnej sieti v kritickom statuse politici hnutia Republika, europoslanec Milan Mazurek a exposlanec Miroslav Suja.

Pred nedávnom ešte tento zákon kritizoval a nakoniec zahlasoval za… týmto pomohol jedine ekoteroristom, ktorí budú na “obnove prírody” zarábať, napísali na sociálnej sieti. Fakt, že z prijatia zákona sa tešia hlavne poslanci Progresívneho Slovenska je podľa Republiky jasným dôkazom, komu prijatie tohto zákona pomôže.

Si taký istý ako tí, ktorých si pred voľbami kritizoval a sľuboval, že taký nebudeš“, odkázali mu na pozadí konfrontácie s jeho predošlými vyjadreniami a postojmi

Podľa exposlanca Suju minister zradil slovenských poľnohospodárov. Pripomenul aj kritické stanovisko SPPK k ministrovmu hlasovaniu.

Politici hnutia Republika vyčítajú Tarabovi, že bol zbabelý a nepridal sa k odporu Maďarska a Poľska, ktoré hlasovali proti.

Aj Milan Mazurek vo videonahrávke pripomenul Tarabovi, že ešte v marci sľuboval, že Slovenská republika nepodporí nový návrh nariadenie Bruselu o obnove prírody, pretože je zlý. Taraba mal podľa Mazureka verejne sľúbiť, že nebude zaň hlasovať a obvinil ho tiež zo zrady na slovenských poľnohospodároch.

Europoslanec pripomenul, že nové nariadenie prikazuje Slovensku rôzne nezmysly, ktoré nás budú stáť veľa zdrojov.

„A dokonca dáva Európskej komisie obrovské právomoci karhať a trestať Slovenskú republiku“ za neplnenie prísnych kritérií, rozhorčene dodal Mazurek.

Slovensko pri hlasovaní skutočne figuruje medzi dvadsiatkou štátov, ktoré nové nariadenie podporili, šesť štátov bolo proti a jeden sa zdržal hlasovania. Nariadenie tak prešlo vďaka jedinému hlasu.

Na záver kritického statusu sa Mazurek opýtal Tarabu, či ho niekto vydiera, keď takto zradil nielen Slovensko, ale aj svoje vlastné slová predtým, než k hlasovaniu došlo.

„Tá tvoja značka „TT“, Tomáš Taraba, týmto dostala takú dieru ako Titanik, môžeš sa s ňou rovno pochovať“, odkázal nakoniec ministrovi životného prostredia M. Suja.

/ skspravy.sk /

Príspevok „Judáš Taraba. Prečo si zradil“?, pýtajú sa Mazurek a Suja k hlasovaniu ministra v EÚ je zobrazený ako prvý na .