Je to oficiálne: Vláda navrhla zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry. Je známy dátum, kedy by mal úrad zaniknúť

Bratislava 6. decembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák,Martin Baumann) Aktualizované 6. decembra 2023 14:37 Zmeny týkajúce sa Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) nie sú len o jednom človeku, právny štát nemôže stáť na jednej špeciálnej inštitúcii. Skonštatovala to strana Hlas-SD v súvislosti so zmenami týkajúcimi sa postavenia úradu a vyjadrením šéfa ÚŠP Daniela… Príspevok Je to oficiálne: Vláda navrhla zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry. Je známy dátum, kedy by mal úrad zaniknúť zobrazený najskôr Hlavné správy.

Je to oficiálne: Vláda navrhla zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry. Je známy dátum, kedy by mal úrad zaniknúť

Bratislava 6. decembra 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák,Martin Baumann) Aktualizované 6. decembra 2023 14:37 Zmeny týkajúce sa Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) nie sú len o jednom človeku, právny štát nemôže stáť na jednej špeciálnej inštitúcii. Skonštatovala to strana Hlas-SD v súvislosti so zmenami týkajúcimi sa postavenia úradu a vyjadrením šéfa ÚŠP Daniela…

Príspevok Je to oficiálne: Vláda navrhla zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry. Je známy dátum, kedy by mal úrad zaniknúť zobrazený najskôr Hlavné správy.