Bratislava 8. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA/Hevi Dubi/Juraj Lehuta)

Slovenská speváčka Janais s manželom vedú svoje dve deti, deväťročnú Nelku a päťročného Tea k láske k hudbe a ako tvrdí, celkom sa im to aj darí

Na snímke speváčka Janais

„Myslím, že hudbu obaja vnímajú ako súčasť života v našej rodine. Môj muž zvyká deti na klasiku, ale aj na tvrdšie žánre, ako je napríklad Metallica. To je úplne iný štýl, ako skladáme my, no napokon je len dobre, že im púšťa kadečo a že ich takto zasväcuje do tvorby rôznych kapiel. Ja im zas púšťam Johna Mayera a Eda Sheerana, nech sú aj v popovom obraze,“ priblížila v rozhovore pre agentúru SITA.

Nela si už podľa Janais vytvára na hudbu, ktorú počuje, i vlastný názor. „Už vie povedať, čo sa jej páči, hovorí nám ‘Toto je super, toto je príliš smutné a tu sa mi najviac páči refrén…‘ Vidieť, že hudbu vníma podľa vlastného ucha a navyše už štvrtý rok veľmi krásne hrá na klavíri,“ prezradila Janais. „Nikdy jej nehovoríme, že z nej musí byť klaviristka, no vedieť to do života je krásna vec, takže z toho máme radosť,“ podotkla speváčka.

Malý Teo by chcel byť zas spevákom a popritom pracovať v hračkárstve. „Krásny plán do budúcna, ale naozaj je pravda, že spievanie ho veľmi baví. Dokonca spieva až príliš veľa, sestra ho preto neraz aj okríkne. Aj učiteľky v škôlke si to už všimli, vraj si pospevuje celé dni. A z hudobných nástrojov má, ako takmer každý chlapec, najväčší záujem o bicie. Ja však stále verím, že napokon predsa len vyhrá gitara,“ zasmiala sa Janais.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj