Bratislava 2. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Maroš Černý)

Slovenská speváčka Janais by chcela v novom roku začať s úplne novou tvorbou

Na snímke slovenská speváčka Jana Kothajová alias Janais

„Mám rôzne plány, chcela by som začať nejaké nové spolupráce a možno opäť troška zmeniť štýl, aj keď vôbec nie zásadne, len zvuk a tak. Uvidíme, ako sa to vykryštalizuje. Nebudem zatiaľ konkrétna, no netýka sa to duetov, skôr štúdií a producentov. Nechávam to otvorené. A nabrali sme nový dych aj s manželom. Je perfektné, že môžeme kedykoľvek spolu tvoriť. Keď nám večer zaspia deti, vyberieme gitarky a potichu si hráme v obývačke a ono z toho naozaj dokáže niečo vzniknúť. To sme pochopili už pri pesničke Naveky, ktorú sme spolu zložili a máme motiváciu robiť to aj naďalej,“ prezradila speváčka.

Iné ako pracovné predsavzatia si podľa vlastných slov už radšej nedáva. „Neoplatí sa mi to, lebo ich nikdy nedodržím. Všetky moje zlozvyky, ktoré sa snažím nejako nerobiť, robím, chodiť spať skôr – nedarí sa mi, ráno vstávať skôr – nedarí sa mi. Ja som strašný spachtoš, takže to neviem. Žijem tak, ako príde a hlavne sa teším, že nový rok určite prinesie nové veci a teším sa, že album Ilúzie sme už uzavreli. Bolo toho posledné mesiace toľko, že som si hovorila, že už nikdy žiadny album nevydám, ale keď to všetko prejde, prichádza zas eufória. A keď navyše vidím, že ľudia z toho majú radosť a že sa im to páči, tak si hovorím, že to má zmysel. Bola by škoda netvoriť ďalej,“ poznamenala Janais.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj