Praha 7. júna 2019 (HSP/Foto:TASR – Bohdan Kopčák)

Pri príležitosti blížiacich sa osemdesiatin Karla Gotta vychádza nová kniha. Rozhovory do knihy poskytlo sedemnásť spevákových priateľov a kolegov. Milan Drobný (74) v rozhovore prezradil, prečo sa pred časom s Majstrom pohádali. Informuje Blesk

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Karel Gott a Ivana Gottová

Spevák a niekdajší kamarát Karla Gotta, Milan Drobný, poriadne naštval českého slávika. Ten mu naopak odkázal, že je parazit a už ho nikdy v živote nechce vidieť.

Drobný prednedávnom Ivanu v médiách obvinil z toho, že speváka odrezala od jeho priateľov a kontroluje jeho telefón. Majster sa samozrejme za svoju manželku postavil a vzťahy medzi ním a Drobným, značne ochladli.

V knihe Náš Karel Drobný podrobne opísal príčinu sporu. “Všetko to spôsobil Olda Havránek (bývalý vodič Karla Gotta), ktorý za mnou prišiel, že je sám chorý, vyzerá to s ním zle a prisahal mi, že Ivana Karla mláti a že som jediný, kto s tým môže niečo urobiť. Tak som podľa toho reagoval a strhla sa táto mela,” povedal Drobný.

“Ste pre Karla najväčším sklamaním v živote. Ako si môžete dovoliť poskytnúť rozhovor do knihy, v ktorej klamete? Sám dobre viete, že informácia o tom, že Ivana mláti Karla, je nehoráznou lžou,” reagovala Gottova hovorkyňa Aneta Stolzová.

Dnes si je už ale istý, že to bol len Havránkov výmysel a úmysel, ako ublížiť Ivane. Mala to byť odplata za to, že ho vyhodila.

“Bola to od neho pomsta. Karel mi vysvetlil, ako to bolo. Stalo sa totiž to, že Karol s Ivanou počuli, ako Olda hovorí gazdinej, že, či si Karel myslí, že tých ich faganov bude voziť na hodiny, tak nie. Tak Karel vyletel a povedal mu, že teda nebude voziť nikoho. A tým to skončilo,” povedal Drobný, ktorý sa s Karlom uzmieril a všetko si s ním vyjasnili.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj