Karlsruhe 7. júla 2019 (HSP/Romanbednar.com/Foto:Makhzan-e-Tasaweer Twitter)

Moslimské hnutie Ahmadiyya Muslim Jamaat zorganizovalo svoj niekoľkodňový islamský kongres v Karlsruhe, ktorý sa začal v piatok. Tento nemecký islamský kongres je najväčším islamským podujatím v Nemecku. Hnutie má aj svojho vodcu, ktorý sa oficiálne nazýva kalifom

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke kalif Mizra Masroor Ahmad

Kalif Mizra Masroor Ahmad žije v Londýne a do Karlsruhe priletel na súkromnom lietadle. Hnutie Ahmadiyya Muslim Jamaat sa prezentuje mierumilovne a kalif Mizra vo svojom pozdravnom príhovore zdôraznil po nemecky, že heslo jeho hnutia je Liebe für alle, Hass für keinen – Láska pre všetkých, nenávisť žiadnemu.

Kritici tohto hnutia, ktoré patrí k najrýchlejšie rastúcemu islamskému hnutiu vo svete, ale tvrdia, že ide o ideologicky veľmi nebezpečnú sektu, ktorej finálnym cieľom je infiltrovanie kresťanstva a jeho rozloženie.

Moslimovia označujú tento kongres za najväčšiu mierovú konferenciu, aká kedy bola usporiadaná v Nemecku. Ide však len o prázdne slová, lebo moslimovia v Nemecku neprejavili nikdy nijakými veľkými mierovými sprievodmi, že im ide o mier a mierové spolunažívanie s kresťanmi v rámci plného rešpektovania kresťanskej kultúry a jej tradícii. A ani nikdy žiadnymi demonštráciami neodsúdili rezolútne brutálne islamistické atentáty voči kresťanom.

Hazrat Khalifatul Masih V (aba) grants an audience to a delegation of Arab guests during Jalsa Salana Germany 2019


Karlsruhe, Germany — 6th June 2019 pic.twitter.com/QpP1yF2lWP

— Makhzan-e-Tasaweer (@makhzanteam) 6. júla 2019

Roman Bednár

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj