Iniciatíva Zastavme nenávisť chce pomôcť v ochrane pred nenávistnými prejavmi

Bratislava 13. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Pomoc obetiam nenávistných prejavov bude poskytovať aj nová iniciatíva Zastavme nenávisť. Ide o neformálnu iniciatívu viacerých neziskových organizácií a právnických firiem. Jej zástupcovia upozornili na nárast nenávistných prejavov, vyhrážok a podnecovania k násiliu na internete a sociálnych sieťach. Podčiarkli, že takýto obsah nemá miesto… Príspevok Iniciatíva Zastavme nenávisť chce pomôcť v ochrane pred nenávistnými prejavmi zobrazený najskôr Hlavné správy.

Iniciatíva Zastavme nenávisť chce pomôcť v ochrane pred nenávistnými prejavmi

Bratislava 13. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Pomoc obetiam nenávistných prejavov bude poskytovať aj nová iniciatíva Zastavme nenávisť. Ide o neformálnu iniciatívu viacerých neziskových organizácií a právnických firiem. Jej zástupcovia upozornili na nárast nenávistných prejavov, vyhrážok a podnecovania k násiliu na internete a sociálnych sieťach. Podčiarkli, že takýto obsah nemá miesto…

Príspevok Iniciatíva Zastavme nenávisť chce pomôcť v ochrane pred nenávistnými prejavmi zobrazený najskôr Hlavné správy.