Ind sexuálne napadol ženu v lietadle, za mrežami strávi deväť rokov

Detroit 14. decembra 2018 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Greg Baker)

Americký súd poslal vo štvrtok na deväť rokov za mreže Inda, ktorý sexuálne zaútočil na ženu sediacu vedľa neho počas letu v Spojených štátoch. Tridsaťpäťročný Prabhu Ramamoorthy letel v januári so spoločnosťou Spirit Airlines z Las Vegas do Detroitu

Ilustračné foto

Sedel na strednom sedadle medzi vlastnou ženou a cudzou ženou, ktorú napadol v čase, keď spala. Dvadsaťtriročná obeť uviedla, že jej porozopínal oblečenie a začal ju sexuálne obťažovať.

Prokuratúra preňho žiadala takmer 11-ročný trest, avšak okresný sudca Terrence Berg rozhodol o deviatich rokoch. Trest označil za dostatočne prísny na to, aby odradil iných pred páchaním podobných činov. Súd uznal muža, ktorý pricestoval do USA v roku 2015 na pracovné víza, vinným už v auguste. Po odsedení si trestu ho americké úrady deportujú do Indie.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj